Aukce umění

Aukční kalendář. Termíny aukcí 2015. 46. aukce. Starožitnosti a umělecké předměty. Brno, Aukční dům Zezula 18. 4. 2015, 10.00 hod. Aukce moderního umění a fotografie.

Aukce starého a nového umění, aukce obrazů a plastik - 1. Art ... ACB, které se zabývá poradenstvím, konzultacemi a znalectvím v oboru výtvarného umění domácí provenience. Nabízíme také provedení restaurátorských prací ....

Aukce obrazů, výkup a dražba obrazů a starožitností, galerie s o. Od počátku roku 2004 pořádá Aukční síň Galerie Národní 25 celoročně aukce výtvarného umění a starožitností se zaměřením na díla ze 17. - 20. století. V aukci ....

European Arts: aukční síň | galerie | aukce obrazů | výtvarné um. Aukce květen 2015 - Výtvarné umění: 31. května 2015, 14 hod, Prague Marriott ... značkou a patří jí přední místo na tuzemském trhu s uměním a starožitnostmi..

Aukce a dražby uměleckých děl. databáze aukcí a dražeb uměleckých děl a především obrazů..

Aukce | Galerie Kodl - Aukční, prodejní, výstavní síň, Praha - o. Galerie Kodl - aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté ... 24.05.2015 Aukční den 74 ... Pod vyšehradskou skálou. Aukce. cena: 1 700 000,- ....